مراکز طرف قرارداد

نحوه آگاهی و استفاده از مراکز ارائه خدمات درمانی شرکت بیمه آسیا

بیمه شدگان ابتدا به سایت شرکت بیمه آسیا به نشانی:  www.bimehasia.com  مراجعه و در نوار بالای صفحه قسمت مراکز ارائه خدمات را انتخاب و در ستون باز شده نیز مراجع درمانی را انتخاب نمائید. در صفحه باز شده کلیه مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه گر مشاهده می گردد. جهت اطلاع از مراکز درمانی طرف قراردادِ شهر مورد نظر خودتان، در قسمت جستجو ابتدا نام استان و سپس شهر و نوع تخصص مورد نیاز از قبیل بیمارستان و خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی را از بین موارد ارائه شده انتخاب و روی بخش جستجو کلیک نمائید. در این مرحله کلیه مراکز شهر مورد نظرتان قابل مشاهده می باشد.

لطفاً جهت پاسخگویی به ابهامات و مواردی که نیاز به راهنمایی می باشد با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید.

09173649061 و 3-44423192- 076

همچنین کارشناسان درمانی بصورت تمام وقت آماده راهنمایی بیمه شدگان محترم می باشند. جهت اطلاع از شماره های کارشناسان مربوطه، پس از مراجعه به سایت بیمه آسیا، ابتدا قسمت مراکز ارائه خدمات و سپس در ستون باز شده شبکه ملی کارشناسان آنکال درمان را انتخاب نمائید. در این قسمت شماره های تماس کارشناسان به تفکیک هر استان مشخص شده است.

 قابل توجه بیمه شدگان گرامی؛

- پذیرش بیمه شدگان در مراکز بستری، دندانپزشکی و عینک سازی طرف قرارداد، با مراجعه به مراکز و ارائه کارت ملی و اقدام جهت ثبت معرفی نامه توسط آن مرکز درمانی و در مراکز سرپایی (کلینیکی و پارا کلینیکی) با ارائه کارت ملی و دفترچه بیمه خدمات درمانی شرکت بیمه آسیا صورت می پذیرد.

جهت مشاهده مراکز طرف قرارداد و مراجع درمانی اینجا کلیک کنید.