سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س)

یکشنبه 27 بهمن 1398

در سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س)

تقدیر از بانوان شاغل در شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش

مراسم گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه ی زهرا (س) و روز زن، با حضور مدیرعامل و کارکنان شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش در مرکز همایشهای بین المللی کیش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور مشتریان، دکتر نظری در ابتدا ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت فاطمه ی زهرا (س) و روز زن گفت: ما افتخار می کنیم که همکارانی همچون شما بانوان فعال و سختکوش در مجموعه شرکت فعالیت می کنید. جایگاه ارزشمند بانوان شاغل در محیط کار و نقش مؤثر آنها در فعالیت های شرکت محسوس و تلاش بی وقفه آنها مایه مباهات و فخر شرکت است.

وی تصریح کرد: نقش بانوان در جامعه اسلامی بسیار ضروری و دارای حق و حقوقی است که به منزله آن خود را مجاب به کار در اجتماع می دانند و دین مبین اسلام حقوق بسیاری را برای زنان قائل شده است. در جامعه امروزی زن به عنوان تکمیل کننده شخصیت اخلاقی فرد بار سنگینی را بر دوش دارد؛ زن زیر بنایی ترین پایه های اخلاقی را در یک جامعه رقم می زند و با استفاده از پایگاه اجتماعی مختلف نقش های گوناگونی را عهده دار می شود.


در ادامه مراسم حجت الاسلام و المسلمین سیدین، مسئول فرهنگی امور مساجد کیش ضمن تبریک به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه ی زهرا سلام الله علیها گفت: این مناسبت‌های فرخنده و زیبا را به زنان و مادران شاغل در شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش تبریک می گویم، چرا که مادرکلمه ی مقدسی است و دین مبین اسلام به زن جایگاه ویژه ای داده و او را ارج نهاد و زن در اسلام به مقام عصمت رسید و از دامن آن حضرت زهرا (س) برخاست؛ پس می توان توجه ویژه اسلام به زنان را در سیر تاریخی مشاهده کرد.

در پایان این مراسم با شکوه از همکاران خانم شاغل در شرکت سرمایه گذاری وتوسعه کیش با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل قدردانی به عمل آمد.

لازم به یادآوری است، در این مراسم  با حضور دکتر نظری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، حجت الاسلام و المسلمین کمالی رئیس ستاد اقامه نمازجمعه در جزیره کیش، حجت الاسلام و المسلمین سیدین مسئول فرهنگی امور مساجد، معاونین، مدیران و پرسنل شرکت سرمایه گذاری وتوسعه کیش در سالن ابن سینای مرکز همایشهای بین المللی کیش برگزار گردید.