قابلیت ها و توانمندی های نیروی انسانی سرمایه اصلی سازمانها است.

دوشنبه 10 تیر 1398

سرپرست جدید شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش تأکید کرد: قابلیت ها و توانمندی های نیروی انسانی سرمایه اصلی سازمانها است. به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، سعید نظری با اشاره به اینکه منابع انسانی مجرب و توانمند یکی از ارزشمندترین سرمایه های شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش است گفت: می کوشیم با ارتقاء دانش و تخصص همکاران و بهره مندی از نیروی انسانی متخصص در جهت تحقق اهداف و سیاست های سازمان منطقه آزاد کیش گام برداریم.
سرپرست جدید شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، مباحث پذیرش این شرکت در بورس، انتشار اوراق و اجرای سیستم یکپارچه املاک را از جمله محورهای مهم فعالیت شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش بر شمرد.
ناصر آخوندی معاون سرمایه گذاری و اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش نیز در مراسم معارفه سرپرست جدید شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش با اشاره به لزوم تمرکز زدایی در سیستم مدیریتی این شرکت بر کاهش بروکراسی اداری تأکید کرد و گفت: این شرکت به عنوان محور اصلی فعالیت های سرمایه گذاری در کیش مسئولیت نظارت بر روند جذب سرمایه گذاری، تعیین خط مشی و اصلاح ساختار شرکت های تابعه سازمان در جهت تقویت سودآوری را بر عهده دارد و می کوشد باهماهنگی تمام بخش ها اهداف سازمان منطقه آزاد کیش را تحقق بخشد.
آخوندی از طرح های در دست اجرای شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش درجهت تسهیل روند سرمایه گذاری فعالان اقتصادی در جزیره کیش خبر داد و گفت: در جهت شفاف سازی فرصت های سرمایه گذاری و در دسترس بودن اطلاعات لازم در این زمینه برای سرمایه گذاران تا سه ماه آینده گزارش کاملی تهیه خواهدشد.
یادآور میشود سعید نظری هفته گذشته طی حکمی از سوی غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان سرپرست شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش منصوب شد.