دیدار دکتر نظری شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش با جناب سرهنگ کناری در گرامیداشت هفته بسیج

پنجشنبه 6 آذر 1399

دیدار دکتر نظری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش با جناب سرهنگ کناری  به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، دکتر نظری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش به همراه جمعی ازمعاونین و مدیران این شرکت با حضور در ناحیه مقاومت بسیج جزیره کیش با سرهنگ پاسدار شهداد کناری فرمانده بسیج سپاه کیش و جمعی از همکاران ایشان دیدار و گفتگو کردند.

دکتر نظری در ابتدای جلسه ضمن تبریک سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، بسیج را به معنای عام خود یک تفکر دانست و گفت: بسیج با اعتقادات دینی مردم همراه است، و متکی به ایمان و اخلاص مردمی است  و به علت تلفیق با همین باورها، در بسیاری از عرصه‌ها و در هنگام مشکلات پیش‌روی کشور و مردم وارد میدان شده و از این نظر یک الگوی کارآمد به حساب می‌آید؛ از بسیج سازندگی تا بسیج اقشار و حرکت‌های جهادی در مقابله با سیل و زلزله و..بسیج همواره موفق عمل کرده است.

در ادامه جناب سرهنگ کناری فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کیش ضمن تشکر از مدیرعامل و کارکنان شرکت سرمایه گذاری توسعه کیش گفت: راز ماندگاری بسیج در طول ۴۱ سال گذشته، ایمان به خدا، ولایی بودن و روحیه مردمی است که موفقیت آنان در عرصه های مختلف را تضمین می کند.

لازم به ذکر است در انتهای این دیدار،مدیرعامل شرکت با اهدای گل و لوح اسماء الله از زحمات فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج جزیره کیش قدرانی کردند.